2017-2018 MB1 Super-B.jpg 01 Calex (ondertekening contract hoofdsponsor HC Eindhoven) banner v2.jpg banner_07.jpg Andy Wijzenbeek (banner).jpg G-Hocke (site banner) 2500x1000.jpg Banner_02.jpg Banner_01.jpg
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Maud Reniers
Trainer/Coach Tahira Ramautar
Ass. Trainer/Coach Roy Bax
Fysieke trainer & verzorging Adjan van der Sanden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Fletiomare D1 Eindhoven D1
Helmond D1 Beuningen D1
Leiden D1 Wageningen D1 12:45
Push D1 Breda D1
Voordaan D1 Gooische D1
Zwolle D1 Alecto D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Breda D1 6 16 5 1 0
2 Leiden D1 6 16 5 1 0
3 Push D1 5 13 4 1 0
4 Gooische D1 5 11 3 2 0
5 Alecto D1 6 10 3 1 2
6 Zwolle D1 6 10 3 1 2
7 Eindhoven D1 6 6 1 3 2
8 Voordaan D1 6 4 1 1 4
9 Helmond D1 6 4 1 1 4
10 Beuningen D1 6 3 0 3 3
11 Wageningen D1 6 3 0 3 3
12 Fletiomare D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov MHC Fletiomare D1 n.n.b uit
22 nov HC Helmond D1 12:45 thuis - veld 1
7 mrt B.H.V. Push D1 n.n.b thuis
14 mrt LOHC D1 n.n.b uit
21 mrt MMHC Voordaan D1 n.n.b thuis
28 mrt WMHC D1 12:45 uit
3 apr BH&BC Breda D1 n.n.b thuis
11 apr MHCBeuningen D1 n.n.b uit
18 apr Gooische Hockey Club D1 n.n.b uit
25 apr L.S.C. ALECTO D1 n.n.b thuis
2 mei HC Zwolle D1 n.n.b uit
9 mei MHC Fletiomare D1 n.n.b thuis
16 mei HC Helmond D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Push D1 Eindhoven D1 1-0
Fletiomare D1 Zwolle D1 3-5
Wageningen D1 Gooische D1 1-4
Leiden D1 Beuningen D1 4-1
Voordaan D1 Breda D1 1-2
Helmond D1 Alecto D1 0-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Alecto D1 Push D1 1-1
Beuningen D1 Voordaan D1 0-0
Zwolle D1 Helmond D1 3-0
Gooische D1 Fletiomare D1 2-1
Breda D1 Wageningen D1 4-0
Eindhoven D1 Leiden D1 2-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Voordaan D1 Eindhoven D1 0-2
Wageningen D1 Beuningen D1 2-2
Leiden D1 Alecto D1 2-0
Helmond D1 Fletiomare D1 2-1
Push D1 Zwolle D1 6-2
Breda D1 Gooische D1 0-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Zwolle D1 Leiden D1 0-4
Beuningen D1 Breda D1 1-2
Fletiomare D1 Push D1 0-8
Alecto D1 Voordaan D1 4-1
Eindhoven D1 Wageningen D1 0-0
Gooische D1 Helmond D1 1-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Push D1 Helmond D1 6-0
Beuningen D1 Gooische D1 1-2
Leiden D1 Fletiomare D1 2-1
Voordaan D1 Zwolle D1 2-5
Wageningen D1 Alecto D1 2-3
Breda D1 Eindhoven D1 7-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Eindhoven D1 Beuningen D1 0-0
Fletiomare D1 Voordaan D1 1-4
Zwolle D1 Wageningen D1 2-2
Helmond D1 Leiden D1 0-3
Alecto D1 Breda D1 0-2

HOOFDSPONSORS EN PARTNERS

Contact

Bezoekadres: Marathonloop 5
5624 MC Eindhoven
Tel. 040-2482367
Postadres:
Postbus 1285
5602 BG Eindhoven