2017-2018 MB1 Super-B.jpg Andy Wijzenbeek (banner).jpg banner_07.jpg 01 Calex (ondertekening contract hoofdsponsor HC Eindhoven) banner v2.jpg G-Hocke (site banner) 2500x1000.jpg Banner_01.jpg Banner_02.jpg
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Christel Reniers
Trainer/Coach Arjen Fluijt
Ass. Trainer/Coach Willem Faassen
Fysieke trainer & verzorging Adjan van der Sanden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eindhoven D1 Fletiomare D1 12:45
Gooische D1 Beuningen D1
Helmond D1 Leiden D1 12:45
Push D1 Breda D1
Wageningen D1 Voordaan D1 12:45
Zwolle D1 Alecto D1 12:45

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push D1 12 33 11 0 1
2 Wageningen D1 12 28 9 1 2
3 Helmond D1 12 23 7 2 3
4 Zwolle D1 12 20 6 2 4
5 Breda D1 12 20 6 2 4
6 Gooische D1 12 18 5 3 4
7 Eindhoven D1 12 14 3 5 4
8 Leiden D1 12 14 3 5 4
9 Voordaan D1 12 13 4 1 7
10 Fletiomare D1 12 10 3 1 8
11 Beuningen D1 12 6 2 0 10
12 Alecto D1 12 5 1 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mei MHC Fletiomare D1 12:45 thuis - veld 1
10 mei L.S.C. ALECTO D1 n.n.b uit
17 mei B.H.V. Push D1 12:45 thuis - veld 1
24 mei HC Zwolle D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Eindhoven D1 Breda D1 1-2
Push D1 Gooische D1 2-1
Alecto D1 Helmond D1 2-5
Fletiomare D1 Leiden D1 3-1
Zwolle D1 Wageningen D1 4-2
Voordaan D1 Beuningen D1 4-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Beuningen D1 Fletiomare D1 2-5
Wageningen D1 Eindhoven D1 5-1
Breda D1 Voordaan D1 2-0
Gooische D1 Zwolle D1 2-0
Leiden D1 Alecto D1 0-0
Helmond D1 Push D1 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Fletiomare D1 Voordaan D1 3-5
Eindhoven D1 Gooische D1 2-2
Zwolle D1 Helmond D1 5-4
Wageningen D1 Breda D1 2-1
Push D1 Leiden D1 3-1
Alecto D1 Beuningen D1 0-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Voordaan D1 Alecto D1 2-1
Breda D1 Fletiomare D1 3-1
Gooische D1 Wageningen D1 3-5
Helmond D1 Eindhoven D1 5-2
Leiden D1 Zwolle D1 3-1
Beuningen D1 Push D1 1-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Wageningen D1 Helmond D1 2-1
Gooische D1 Breda D1 1-1
Eindhoven D1 Leiden D1 0-0
Alecto D1 Fletiomare D1 3-0
Zwolle D1 Beuningen D1 4-0
Push D1 Voordaan D1 5-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Fletiomare D1 Push D1 0-3
Helmond D1 Gooische D1 2-2
Voordaan D1 Zwolle D1 1-4
Breda D1 Alecto D1 3-1
Beuningen D1 Eindhoven D1 1-3
Leiden D1 Wageningen D1 1-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Zwolle D1 Fletiomare D1 3-2
Push D1 Alecto D1 2-1
Wageningen D1 Beuningen D1 3-1
Gooische D1 Leiden D1 3-1
Eindhoven D1 Voordaan D1 5-4
Helmond D1 Breda D1 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Breda D1 Push D1 2-0
Leiden D1 Helmond D1 0-0
Alecto D1 Zwolle D1 2-2
Voordaan D1 Wageningen D1 1-3
Fletiomare D1 Eindhoven D1 3-3
Beuningen D1 Gooische D1 0-6
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwolle D1 Push D1 2-3
Helmond D1 Beuningen D1 4-3
Gooische D1 Voordaan D1 4-2
Wageningen D1 Fletiomare D1 5-1
Eindhoven D1 Alecto D1 2-0
Leiden D1 Breda D1 1-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Voordaan D1 Helmond D1 2-3
Zwolle D1 Breda D1 3-2
Beuningen D1 Leiden D1 4-1
Push D1 Eindhoven D1 3-1
Alecto D1 Wageningen D1 0-4
Fletiomare D1 Gooische D1 4-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Gooische D1 Alecto D1 3-0
Helmond D1 Fletiomare D1 3-2
Leiden D1 Voordaan D1 1-1
Wageningen D1 Push D1 3-7
Breda D1 Beuningen D1 3-2
Eindhoven D1 Zwolle D1 2-2
ZONDAG 8 MAART 2020
Gooische D1 Push D1 0-1
Wageningen D1 Zwolle D1 4-3
Leiden D1 Fletiomare D1 1-0
Helmond D1 Alecto D1 4-2
Beuningen D1 Voordaan D1 1-4
Breda D1 Eindhoven D1 1-1

HOOFDSPONSORS EN PARTNERS

Contact

Bezoekadres: Marathonloop 5
5624 MC Eindhoven
Tel. 040-2482367
Postadres:
Postbus 1285
5602 BG Eindhoven