Banner_03.jpg banner_07.jpg 2017-2018 (Herfstkampioen) MC5 (BANNER).jpg Banner_02.jpg uitreiking erepenning HC Eindhoven (baner).jpg HC_Eindhoven_Trimhockey_banner.jpg G-Hocke (site banner) 2500x1000.jpg Banner_01.jpg 2017-2018 MB1 Super-B.jpg banner_08.jpg Andy Wijzenbeek (banner).jpg
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Christel Reniers
Trainer/Coach Arjen Fluijt
Ass. Trainer/Coach Willem Faassen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eindhoven D1 Schiedam D1
Leonidas D1 Naarden D1
Ring Pass Delft D1 MEP D1
Rood-Wit D1 Wageningen D1
Schaerweijde D1 Alecto D1
Voordaan D1 Gooische D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D1 11 29 9 2 0
2 Schaerweijde D1 11 23 7 2 2
3 Gooische D1 11 19 6 1 4
4 Ring Pass Delft D1 11 18 5 3 3
5 Voordaan D1 11 17 5 2 4
6 Schiedam D1 11 17 5 2 4
7 Alecto D1 11 16 5 1 5
8 Rood-Wit D1 11 15 4 3 4
9 Wageningen D1 11 13 3 4 4
10 MEP D1 11 9 3 0 8
11 Eindhoven D1 11 8 2 2 7
12 Naarden D1 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt HC Schiedam D1 n.n.b thuis
17 mrt Gooische Hockey Club D1 n.n.b uit
24 mrt L.S.C. ALECTO D1 n.n.b thuis
31 mrt MMHC Voordaan D1 n.n.b uit
7 apr Schaerweijde D1 n.n.b uit
14 apr R.H.V. Leonidas D1 n.n.b thuis
28 apr Ring Pass Delft D1 n.n.b uit
5 mei A.M.H.C. Rood-Wit D1 n.n.b thuis
12 mei WMHC D1 n.n.b uit
19 mei MHC MEP D1 n.n.b thuis
26 mei Hockey Club Naarden D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Naarden D1 Leonidas D1 0-1
Wageningen D1 Rood-Wit D1 2-2
MEP D1 Ring Pass Delft D1 1-2
Schiedam D1 Eindhoven D1 2-0
Alecto D1 Schaerweijde D1 0-2
Gooische D1 Voordaan D1 2-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Eindhoven D1 Gooische D1 2-3
Rood-Wit D1 MEP D1 4-1
Schaerweijde D1 Wageningen D1 1-1
Ring Pass Delft D1 Naarden D1 5-1
Voordaan D1 Alecto D1 2-3
Leonidas D1 Schiedam D1 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Gooische D1 Leonidas D1 1-1
Schiedam D1 Ring Pass Delft D1 4-4
MEP D1 Wageningen D1 1-2
Alecto D1 Eindhoven D1 2-1
Naarden D1 Rood-Wit D1 0-3
Schaerweijde D1 Voordaan D1 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Leonidas D1 Alecto D1 4-2
Eindhoven D1 Voordaan D1 1-3
Rood-Wit D1 Schiedam D1 2-5
Schaerweijde D1 MEP D1 1-2
Wageningen D1 Naarden D1 5-2
Ring Pass Delft D1 Gooische D1 1-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Alecto D1 Ring Pass Delft D1 3-1
Gooische D1 Rood-Wit D1 1-3
Schiedam D1 Wageningen D1 3-1
Naarden D1 MEP D1 3-1
Eindhoven D1 Schaerweijde D1 0-1
Voordaan D1 Leonidas D1 0-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Schaerweijde D1 Naarden D1 4-0
Ring Pass Delft D1 Voordaan D1 3-1
Wageningen D1 Gooische D1 3-0
Leonidas D1 Eindhoven D1 1-0
Rood-Wit D1 Alecto D1 1-0
MEP D1 Schiedam D1 1-2
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Leonidas D1 Schaerweijde D1 2-2
Eindhoven D1 Ring Pass Delft D1 1-1
Voordaan D1 Rood-Wit D1 1-1
Gooische D1 MEP D1 3-2
Schiedam D1 Naarden D1 4-0
Alecto D1 Wageningen D1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
MEP D1 Alecto D1 4-2
Wageningen D1 Voordaan D1 1-1
Rood-Wit D1 Eindhoven D1 3-4
Ring Pass Delft D1 Leonidas D1 1-2
Schaerweijde D1 Schiedam D1 5-1
Naarden D1 Gooische D1 0-4
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Eindhoven D1 Wageningen D1 1-1
Voordaan D1 MEP D1 4-0
Alecto D1 Naarden D1 3-2
Gooische D1 Schiedam D1 4-0
Ring Pass Delft D1 Schaerweijde D1 1-2
Leonidas D1 Rood-Wit D1 2-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rood-Wit D1 Ring Pass Delft D1 1-1
Wageningen D1 Leonidas D1 3-4
MEP D1 Eindhoven D1 4-1
Naarden D1 Voordaan D1 0-1
Schiedam D1 Alecto D1 2-2
Schaerweijde D1 Gooische D1 1-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Eindhoven D1 Naarden D1 2-1
Leonidas D1 MEP D1 1-0
Voordaan D1 Schiedam D1 2-1
Alecto D1 Gooische D1 1-2
Schaerweijde D1 Rood-Wit D1 5-2
Ring Pass Delft D1 Wageningen D1 4-3

Partners van HC Eindhoven

Agenda

13-12 CTH
20-12 CTH
10-1 CTH
24-1 CTH
7-2 CTH

Jarigen

Vandaag:
Elyn van den Berg
Tijmen de Koning
Morgen:
Max Burgmans
Joep Groenendijk
Mees de Jong
Lotte Lemmens
Overmorgen:
Geen jarigen overmorgen

Contact

Bezoekadres: Straat Marathonloop Huisnr. 5
Postcode 5624MC
Tel. Clubhuis: 040 - 248 23 67
Postadres:
Postbus 1285
5602 BG Eindhoven