Andy Wijzenbeek (banner).jpg banner_07.jpg Banner_01.jpg Banner_02.jpg 2017-2018 MB1 Super-B.jpg G-Hocke (site banner) 2500x1000.jpg 01 Calex (ondertekening contract hoofdsponsor HC Eindhoven) banner v2.jpg
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Christel Reniers
Trainer/Coach Arjen Fluijt
Ass. Trainer/Coach Willem Faassen
Fysieke trainer & verzorging Adjan van der Sanden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda D1 Beuningen D1 12:45
Eindhoven D1 Zwolle D1 12:45
Gooische D1 Alecto D1 12:45
Helmond D1 Fletiomare D1 12:45
Leiden D1 Voordaan D1 12:45
Wageningen D1 Push D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push D1 10 27 9 0 1
2 Wageningen D1 10 25 8 1 1
3 Zwolle D1 10 19 6 1 3
4 Helmond D1 10 17 5 2 3
5 Breda D1 10 16 5 1 4
6 Gooische D1 10 15 4 3 3
7 Eindhoven D1 10 12 3 3 4
8 Fletiomare D1 10 10 3 1 6
9 Leiden D1 10 10 2 4 4
10 Voordaan D1 10 9 3 0 7
11 Beuningen D1 10 6 2 0 8
12 Alecto D1 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov HC Zwolle D1 12:45 thuis - veld 1
8 mrt BH&BC Breda D1 n.n.b uit
15 mrt WMHC D1 n.n.b thuis
22 mrt Gooische Hockey Club D1 n.n.b uit
29 mrt HC Helmond D1 n.n.b thuis
5 apr LOHC D1 n.n.b uit
19 apr MHCBeuningen D1 n.n.b thuis
26 apr MMHC Voordaan D1 n.n.b uit
3 mei MHC Fletiomare D1 n.n.b thuis
10 mei L.S.C. ALECTO D1 n.n.b uit
17 mei B.H.V. Push D1 n.n.b thuis
24 mei HC Zwolle D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Voordaan D1 Beuningen D1 4-0
Alecto D1 Helmond D1 2-5
Push D1 Gooische D1 2-1
Fletiomare D1 Leiden D1 3-1
Zwolle D1 Wageningen D1 4-2
Eindhoven D1 Breda D1 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Gooische D1 Zwolle D1 2-0
Breda D1 Voordaan D1 2-0
Beuningen D1 Fletiomare D1 2-5
Leiden D1 Alecto D1 0-0
Helmond D1 Push D1 0-2
Wageningen D1 Eindhoven D1 5-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Wageningen D1 Breda D1 2-1
Eindhoven D1 Gooische D1 2-2
Zwolle D1 Helmond D1 5-4
Push D1 Leiden D1 3-1
Alecto D1 Beuningen D1 0-2
Fletiomare D1 Voordaan D1 3-5
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Breda D1 Fletiomare D1 3-1
Helmond D1 Eindhoven D1 5-2
Gooische D1 Wageningen D1 3-5
Voordaan D1 Alecto D1 2-1
Leiden D1 Zwolle D1 3-1
Beuningen D1 Push D1 1-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Zwolle D1 Beuningen D1 4-0
Alecto D1 Fletiomare D1 3-0
Eindhoven D1 Leiden D1 0-0
Gooische D1 Breda D1 1-1
Push D1 Voordaan D1 5-1
Wageningen D1 Helmond D1 2-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Helmond D1 Gooische D1 2-2
Fletiomare D1 Push D1 0-3
Beuningen D1 Eindhoven D1 1-3
Leiden D1 Wageningen D1 1-1
Breda D1 Alecto D1 3-1
Voordaan D1 Zwolle D1 1-4
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Wageningen D1 Beuningen D1 3-1
Push D1 Alecto D1 2-1
Eindhoven D1 Voordaan D1 5-4
Gooische D1 Leiden D1 3-1
Helmond D1 Breda D1 3-1
Zwolle D1 Fletiomare D1 3-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Fletiomare D1 Eindhoven D1 3-3
Breda D1 Push D1 2-0
Voordaan D1 Wageningen D1 1-3
Beuningen D1 Gooische D1 0-6
Alecto D1 Zwolle D1 2-2
Leiden D1 Helmond D1 0-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Eindhoven D1 Alecto D1 2-0
Wageningen D1 Fletiomare D1 5-1
Helmond D1 Beuningen D1 4-3
Zwolle D1 Push D1 2-3
Leiden D1 Breda D1 1-0
Gooische D1 Voordaan D1 4-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Push D1 Eindhoven D1 3-1
Beuningen D1 Leiden D1 4-1
Alecto D1 Wageningen D1 0-4
Fletiomare D1 Gooische D1 4-2
Zwolle D1 Breda D1 3-2
Voordaan D1 Helmond D1 2-3

Partners van HC Eindhoven

Contact

Bezoekadres: Marathonloop 5
5624 MC Eindhoven
Tel. 040-2482367
Postadres:
Postbus 1285
5602 BG Eindhoven