Andy Wijzenbeek (banner).jpg 2017-2018 (Herfstkampioen) MC5 (BANNER).jpg 2017-2018 MB1 Super-B.jpg Banner_01.jpg banner_08.jpg banner_07.jpg uitreiking erepenning HC Eindhoven (baner).jpg G-Hocke (site banner) 2500x1000.jpg HC_Eindhoven_Trimhockey_banner.jpg Banner_02.jpg Banner_03.jpg
 
zaterdag 23 maart 2019 
08:00 - 10:00  Barmedewerker 
08:00 - 10:00  Barmedewerker 
08:00 - 10:00  Milou Renkema Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Floor Stinissen Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Jacky van den Broek Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Bieke Thijssen Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Karolina Grodek Keukendienst 
12:00 - 14:00  Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Zara Klitsie Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Keukendienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Eline Claes Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Sabine de Groot Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Sepp de Groote Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Matty Verkuijlen Keukendienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Janneke Maas Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Cato van der Kruis Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Merel der Kinderen Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Keukendienst 
18:00 - 20:00  Valerie Mackenbach Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Madelon Verschuuren Barmedewerker 
zondag 24 maart 2019 
11:00 - 13:00  Jari Wouterse Barmedewerker 
11:00 - 13:00  Jari Wouterse Keukendienst 
13:00 - 15:00  Dirk-Jan van Benthem Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Maarten Nielen Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Virgenie Jansen Keukendienst 
15:00 - 17:30  Christel Reniers Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Christel Reniers Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Henk Bekker Keukendienst 
17:30 - 20:00  Noud van den Brand Barmedewerker 
17:30 - 20:00  Noud van den Brand Barmedewerker 
zaterdag 30 maart 2019 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Sophie van der Sar Barmedewerker 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Lauren Klomp Barmedewerker 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Nils Verhoeven Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lars Eijsink Keukendienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Zoë Waterschoot Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Sem Bots Keukendienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Emily Gommers Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Demi van de Gevel Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ella van Alphen Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Keukendienst 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Daan Mol Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Juliette Bosdijk Keukendienst 
18:00 - 20:00  Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Barmedewerker 
zondag 31 maart 2019 
11:00 - 13:00  Lara van de Wal Barmedewerker 
11:00 - 13:00  Lara van de Wal Keukendienst 
13:00 - 15:00  Anouk Dalderop Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Veerle van den Eijnde Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Imke van Teeseling Keukendienst 
15:00 - 17:30  Sybe de Graaf Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Sjoerd Dankers Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Paul van der Hamsvoort Keukendienst 
17:30 - 20:00  Sven Diepstraten Barmedewerker 
17:30 - 20:00  Sven Diepstraten Barmedewerker 
zaterdag 6 april 2019 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Dhanish Harde Barmedewerker 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Xavi Kamps Barmedewerker 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Ilvy Joosten Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lara Hurkmans Keukendienst 
12:00 - 14:00  Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Keukendienst 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Julienne van Bekkum Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Keukendienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Yma Kapteijns Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Manou van Gool Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Yves le Fèvre Keukendienst 
18:00 - 20:00  Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Wedstrijdtafel 
zondag 7 april 2019 
11:00 - 13:00  Jari Wouterse Barmedewerker 
11:00 - 13:00  Jari Wouterse Keukendienst 
13:00 - 15:00  Michiel Hoving Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Leon van Eeghem Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Puck Buskens Keukendienst 
15:00 - 17:30  Frank van der Kruis Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Ewout Snoeck Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Virgenie Jansen Keukendienst 
17:30 - 20:00  Noud van den Brand Barmedewerker 
17:30 - 20:00  Noud van den Brand Barmedewerker 
zaterdag 13 april 2019 
08:00 - 10:00  Barmedewerker 
08:00 - 10:00  Barmedewerker 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Roos Peet Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Imke Heij Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Keukendienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Finn Maan Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Daan Henning Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Imke van der Sar Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Limee Yuen Keukendienst 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Isa Verhoeven Keukendienst 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Pia Drabbels Keukendienst 
18:00 - 20:00  Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Barmedewerker 
zondag 14 april 2019 
11:00 - 13:00  Lotte Lemmens Barmedewerker 
11:00 - 13:00  Lotte Lemmens Keukendienst 
13:00 - 15:00  Frank van Dijk Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Danilo van Druten Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Renée Janssen Keukendienst 
15:00 - 17:30  Christel Reniers Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Christel Reniers Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Lisanne van Spreuwel Keukendienst 
17:30 - 20:00  Megan Morgenstern Barmedewerker 
17:30 - 20:00  Renee van Dommelen Barmedewerker 
zondag 5 mei 2019 
11:00 - 13:00  Lara van de Wal Barmedewerker 
11:00 - 13:00  Lara van de Wal Keukendienst 
13:00 - 15:00  Puck Buskens Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Puck Buskens Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Maarten Nielen Keukendienst 
15:00 - 17:30  Christel Reniers Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Christel Reniers Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Dominique Kleuters Keukendienst 
17:30 - 20:00  Sven Diepstraten Barmedewerker 
17:30 - 20:00  Sven Diepstraten Barmedewerker 
zaterdag 11 mei 2019 
08:00 - 10:00  Barmedewerker 
08:00 - 10:00  Barmedewerker 
08:00 - 10:00  Lex van Lierop Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Danique Poell Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Beau Taling Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Sascha Kurt Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Anne Peters Keukendienst 
12:00 - 14:00  Margot van Spreuwel Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Kim Gooren Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Matty Verkuijlen Keukendienst 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Eva van den Berg Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Julia van de Weerd Keukendienst 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Keukendienst 
18:00 - 20:00  Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Barmedewerker 
zondag 12 mei 2019 
11:00 - 13:00  Remy Sloots Barmedewerker 
11:00 - 13:00  Remy Sloots Keukendienst 
13:00 - 15:00  Frank van Dijk Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Jasper Tielbeek Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Lotte Lemmens Keukendienst 
15:00 - 17:30  Paul van der Hamsvoort Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Paul van der Hamsvoort Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Annelies Hermsen Keukendienst 
17:30 - 20:00  Meike Scheerlings Barmedewerker 
17:30 - 20:00  Kristy Benthem Barmedewerker 
zaterdag 18 mei 2019 
08:00 - 10:00  Barmedewerker 
08:00 - 10:00  Barmedewerker 
08:00 - 10:00  Senne Hanssen Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Aleyna Elmi Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Maud van Kaathoven Keukendienst 
12:00 - 14:00  Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Mischa Tielemans Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Keukendienst 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Emiel Frings Keukendienst 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Terra Arends Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Tijs Dijk Keukendienst 
18:00 - 20:00  Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Barmedewerker 
zondag 19 mei 2019 
11:00 - 13:00  Edwin Krom Barmedewerker 
11:00 - 13:00  Martijn Tekelenburg Keukendienst 
13:00 - 15:00  Walter van den Berg Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Roland Bastiaensen Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Jari Wouterse Keukendienst 
15:00 - 17:30  Christel Reniers Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Christel Reniers Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Lotte Lemmens Keukendienst 
17:30 - 20:00  Noud van den Brand Barmedewerker 
17:30 - 20:00  Noud van den Brand Barmedewerker 
zaterdag 25 mei 2019 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Gigi Russel Barmedewerker 
08:00 - 10:00  Barmedewerker 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Keukendienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Flore Keverkamp Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Pleun van Rijswijck Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Ava Wanga Wedstrijdtafel 
12:00 - 14:00  Keukendienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Pien van Maurik Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Eva Boshoven Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Elena Samuel Wedstrijdtafel 
14:00 - 16:00  Keukendienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Max Kees Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Juul Peels Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Keukendienst 
18:00 - 20:00  Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Barmedewerker 
zondag 26 mei 2019 
11:00 - 13:00  Virgenie Jansen Barmedewerker 
11:00 - 13:00  Virgenie Jansen Keukendienst 
13:00 - 15:00  Menno van Schubert Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Michiel Hoving Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Imke van Teeseling Keukendienst 
15:00 - 17:30  Paul van der Hamsvoort Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Paul van der Hamsvoort Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Puck Buskens Keukendienst 
17:30 - 20:00  Lara van de Wal Barmedewerker 
17:30 - 20:00  Lara van de Wal Barmedewerker 
zaterdag 1 juni 2019 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lise Copic Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Evie Smits Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Jilly Raaijmakers Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Jordan Linssen Barmedewerker 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Anna Pol Keukendienst 
16:00 - 18:00  Björn van den Berg Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Sanne Ketelaars Wedstrijdtafel 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Florian van Spreuwel Keukendienst 
zondag 2 juni 2019 
11:00 - 13:00  Remy Sloots Barmedewerker 
11:00 - 13:00  Remy Sloots Keukendienst 
13:00 - 15:00  Kasper Tolsma Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Teun de Wert Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Noortje Smits Keukendienst 
15:00 - 17:30  Sven Diepstraten Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Sven Diepstraten Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Esmeé Zijlstra Keukendienst 
17:30 - 20:00  Noud van den Brand Barmedewerker 
17:30 - 20:00  Noud van den Brand Barmedewerker 
zondag 16 juni 2019 
11:00 - 13:00  Puck Buskens Barmedewerker 
11:00 - 13:00  Puck Buskens Keukendienst 
13:00 - 15:00  Remy Sloots Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Remy Sloots Barmedewerker 
13:00 - 15:00  Virgenie Jansen Keukendienst 
15:00 - 17:30  Lotte Lemmens Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Lotte Lemmens Barmedewerker 
15:00 - 17:30  Lotte de Koning Keukendienst 
17:30 - 20:00  Jari Wouterse Barmedewerker 
17:30 - 20:00  Jari Wouterse Barmedewerker 

Partners van HC Eindhoven

Agenda

25-3 Cursus HT3
27-3 scheidsrechterscursus
28-3 CTH
1-4 Cursus HT3
4-4 TC Jeugd

Contact

Bezoekadres: Marathonloop 5
5624 MC Eindhoven
Tel. 040-2482367
Postadres:
Postbus 1285
5602 BG Eindhoven