01 Calex (ondertekening contract hoofdsponsor HC Eindhoven) banner v2.jpg 2017-2018 MB1 Super-B.jpg Banner_01.jpg Andy Wijzenbeek (banner).jpg G-Hocke (site banner) 2500x1000.jpg banner_07.jpg Banner_02.jpg
 

Commissies/vrijwilligers

Algemeen
Bestuur
Bas de Pijper Voorzitter HC Eindhoven
Vacature Bestuurslid
Geert van Grimbergen Bestuurslid
Saskia ter Braake Bestuurslid
Robert van Bergen Bestuurslid
Renske Hoefs Bestuurslid
PR & communicatie
Rolf Enter Commissievoorzitter
Dirk de Pijper LISA Beheer & Informatie
Dirk de Pijper Webmaster
Gerard van den Boomen Privacycoördinator
Dirk de Pijper Commissielid Agenda beheer
Sjoerd van Bergen Commissielid Digital
Cees den Dekker Commissielid Redactie
Vacature Commissielid Social Media
Sponsoring
Jeroen de Groot Commissievoorzitter
Vacature Activiteitencoördinator
Johan Baken Administratie Businessclub
Noud van den Brand Gastheer
Jurrian Kuijper Commissielid
Michiel Hoving Commissielid
Erwin Hoorn Commissielid
TC Jeugd
Robert Luijten Commissievoorzitter
Robert Luijten Lijncoordinator (Junioren) Jongens A
Robert Luijten Lijncoordinator (Junioren) Jongens B
Robert Luijten Lijncoordinator (Junioren) Jongens C
Yvonne van Roij Lijncoordinator (Junioren) Jongens D
Yvonne van Roij Lijncoordinator (Mini's) Jongens E
Yvonne van Roij Lijncoordinator (Mini's) Jongens F
Ilse Murk Lijncoordinator (Junioren) Meisjes A
Ilse Murk Lijncoordinator (Junioren) Meisjes B
Richard Krom Lijncoordinator (Junioren) Meisjes C
Paul van der Heijden Lijncoordinator (Junioren) Meisjes D
Kim van der Steeg Lijncoordinator (Mini's) Meisjes E
Kim van der Steeg Lijncoordinator (Mini's) Meisjes F
TC senioren
Vacature Commissievoorzitter
Vacature Commissielid Dames
Britte van der Veer Commissielid Dames
Anne-Marieke Blankevoort Commissielid Dames
Sven Diepstraten Commissielid Heren
Vacature Commissielid Heren
Jan Heeren Coordinator Trimhockey
Facilitair & contractmanagement
Horeca
Hannie van den Hove Commissielid Bar
Hester Heesen-olde Bijvank Commissielid Gevonden Voorwerpen
Annelies Gosen Commissielid Keuken
Materiaalcommissie
Cees den Dekker Coordinator
Idwer Bijlsma Commissielid
Vacature Commissielid
Joep Hermanns Commissielid
Onderhoud
Remy Sloots Coordinator
John van Spreuwel Commissielid ICT & video
Pieter Segers Commissielid bouwkundig
Kevin Moerenhout Commissielid
Jos van den Hove Commissielid
Financien & ledenadministratie
Financieel beheer
Ingrid Arends - Hendriks Administratie financieel
Ledenadministratie
Marion Ritzer - Rijkers Administratie leden
Ingrid Arends - Hendriks Administratie contributie
Raad van Advies
Henk Bekker Raad van advies voorzitter
Wim de Wert Raad van advies lid
Jaap van Noort Raad van advies lid
Vacature Raad van advies lid
Secretariaat & Vrijwilligers
Gerard van den Boomen Vertrouwenscontactpersoon
G-hockey
Hoite Tolsma Coordinator G-hockey
Yvonne van Oers Coordinator G-hockey
Nova Kneppers Commissielid
Tuchtcommissie
Lambert van Boxsel Commissievoorzitter
Frank van der Kruis Commissielid
Marjanne Montenberg Commissielid
Vrijwilligers
Hannie van den Hove Coordinator
Valerie Mackenbach Commissielid
Tophockey
Vacature Hoofd opleidingen
HCE campus
Vacature Coordinator talentencampus
Desiree van de Pas - Verhamme Coordinator minicampus
Fabian Breteler Coordinator keeperscampus
Tophockey
Rik Noorduin Commissievoorzitter
Marc Kooij Commissielid Dames
Vacature Commissielid Heren
Marc Kooij Coordinator meisjes A
Paul Slotboom Coordinator meisjes B
Paul Slotboom Coordinator meisjes C
Merel van Nistelrode Coordinator meisjes D
Richard Dingemans Coordinator jongens A
Richard Dingemans Coordinator Jongens B
Richard Dingemans Coordinator jongens C
Richard Dingemans Coordinator jongens D
Vacature Commissielid fysieke training
Wedstrijd & Interne Zaken
Evenementen
Ronald Backhuijs Commissievoorzitter
Anne van Grimbergen Commissielid
Maikel van Dam Commissielid
Suzanne Noorduin Commissielid
Matthijs Hendriks Commissielid
Vacature Commissielid
Robert Luijten Commissielid Jeugd
Scheidsrechterscommissie
Cees den Dekker Commissievoorzitter
Vacature Coördinator opleidingen
Yvonne Dingemans-van Lith commissaris sportiviteit & Respect
Roland Vogels Coördinator Clubscheidsrechter Plus (CS+)
Yvonne Dingemans-van Lith Aanwijzingen
Vacature Begeleiding Jeugd
Vacature Begeleiding Senioren
Toernooien
Dionne Ossevoort Commissievoorzitter (Junioren) A/B Toernooi
Ronald Backhuijs Commissievoorzitter (Senioren) Paastoernooi
Wedstrijdsecretariaat
Suzanne Noorduin Wedstrijdsecretaris Junioren
Renee Ritzer Wedstrijdsecretaris Senioren
Zaalhockey
Cees den Dekker Commissievoorzitter Zaalhockey
Marc Kooij Trainingscoordinator Zaalhockey
Vacature Scheidsrechters Zaalhockey
Vacature Commissielid Zaalhockey
Marion Ritzer - Rijkers Commissielid Zaalhockey

HOOFDSPONSORS EN PARTNERS

Agenda

27-3 Bierproef avond
30-5 AB Toernooi

Contact

Bezoekadres: Marathonloop 5
5624 MC Eindhoven
Tel. 040-2482367
Postadres:
Postbus 1285
5602 BG Eindhoven