HCEindhoven02.jpg HCEindhoven03.jpg HCEindhoven01.jpg
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Tosca Kolen
Trainer/Coach Tahira Ramautar
Ass. Trainer/Coach Roy Bax
Ass. Trainer/Coach Ilse Delhaye-Koch

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Myra D1 Leiden D1 0:00
Terriërs D1 Cartouche D1 0:00
AMVJ D1 HUDITO D1 0:00
Union D1 Breda D1 0:00
Eindhoven D1 Schaerweijde D1 0:00
Voordaan D1 Schiedam D1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden D1 11 31 10 1 0
2 Schaerweijde D1 11 23 7 2 2
3 Breda D1 11 21 6 3 2
4 Voordaan D1 11 18 5 3 3
5 Terriërs D1 11 18 5 3 3
6 Schiedam D1 11 17 5 2 4
7 Cartouche D1 11 14 4 2 5
8 Eindhoven D1 11 14 4 2 5
9 Myra D1 11 10 3 1 7
10 Union D1 11 10 2 4 5
11 AMVJ D1 11 6 1 3 7
12 HUDITO D1 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt Schaerweijde D1 n.n.b thuis
12 mrt HC Schiedam D1 n.n.b uit
19 mrt MMHC Voordaan D1 n.n.b uit
26 mrt Union D1 n.n.b thuis
2 apr Hockeyclub AMVJ D1 n.n.b uit
16 apr H.V. de Terriërs D1 n.n.b thuis
23 apr HV Myra D1 n.n.b uit
30 apr LOHC D1 n.n.b thuis
7 mei V.M.H.C. CARTOUCHE D1 n.n.b uit
14 mei D.H.C. Hudito D1 n.n.b thuis
21 mei BH&BC Breda D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Schiedam D1 Voordaan D1 (2-2)final
Schaerweijde D1 Eindhoven D1 (3-3)scheduled
Breda D1 Union D1 (2-0)final
HUDITO D1 AMVJ D1 (2-2)final
Cartouche D1 Terriërs D1 (2-2)scheduled
Leiden D1 Myra D1 (5-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Myra D1 Cartouche D1 (0-1)scheduled
Terriërs D1 HUDITO D1 (5-2)final
AMVJ D1 Breda D1 (1-1)final
Union D1 Schaerweijde D1 (0-1)final
Eindhoven D1 Schiedam D1 (2-3)scheduled
Voordaan D1 Leiden D1 (0-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Schiedam D1 Union D1 (3-3)final
Schaerweijde D1 AMVJ D1 (2-0)final
Breda D1 Terriërs D1 (3-2)scheduled
HUDITO D1 Myra D1 (1-2)final
Cartouche D1 Leiden D1 (0-1)scheduled
Eindhoven D1 Voordaan D1 (0-0)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Leiden D1 HUDITO D1 (2-1)final
Myra D1 Breda D1 (2-0)final
Terriërs D1 Schaerweijde D1 (1-0)final
AMVJ D1 Schiedam D1 (3-2)final
Union D1 Eindhoven D1 (1-3)scheduled
Voordaan D1 Cartouche D1 (3-0)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Schiedam D1 Terriërs D1 (3-2)final
Schaerweijde D1 Myra D1 (4-1)final
Breda D1 Leiden D1 (3-3)scheduled
HUDITO D1 Cartouche D1 (1-1)final
Union D1 Voordaan D1 (2-1)final
Eindhoven D1 AMVJ D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Cartouche D1 Breda D1 (1-2)final
Leiden D1 Schaerweijde D1 (2-0)final
Myra D1 Schiedam D1 (2-3)final
Terriërs D1 Eindhoven D1 (2-0)final
AMVJ D1 Union D1 (1-1)final
Voordaan D1 HUDITO D1 (3-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Schiedam D1 Leiden D1 (1-2)final
Schaerweijde D1 Cartouche D1 (2-0)final
Breda D1 HUDITO D1 (3-0)final
AMVJ D1 Voordaan D1 (1-2)final
Union D1 Terriërs D1 (3-3)final
Eindhoven D1 Myra D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
HUDITO D1 Schaerweijde D1 (1-3)final
Cartouche D1 Schiedam D1 (1-2)scheduled
Leiden D1 Eindhoven D1 (6-1)scheduled
Myra D1 Union D1 (1-1)final
Terriërs D1 AMVJ D1 (2-1)final
Voordaan D1 Breda D1 (2-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Schiedam D1 HUDITO D1 (4-0)final
Schaerweijde D1 Breda D1 (0-0)scheduled
Terriërs D1 Voordaan D1 (0-0)final
AMVJ D1 Myra D1 (1-2)final
Union D1 Leiden D1 (1-2)final
Eindhoven D1 Cartouche D1 (0-1)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Breda D1 Schiedam D1 (4-0)final
HUDITO D1 Eindhoven D1 (0-1)scheduled
Cartouche D1 Union D1 (2-1)final
Leiden D1 AMVJ D1 (2-1)scheduled
DONDERDAG 24 NOVEMBER 2022
Myra D1 Terriërs D1 (0-3)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Schiedam D1 Schaerweijde D1 (1-2)final
Terriërs D1 Leiden D1 (1-3)final
AMVJ D1 Cartouche D1 (2-3)scheduled
Union D1 HUDITO D1 (3-2)final
Eindhoven D1 Breda D1 (0-1)scheduled
Voordaan D1 Myra D1 (6-1)final
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
Schaerweijde D1 Voordaan D1 (3-1)final

HOOFDSPONSORS EN PARTNERS

Contact

Bezoekadres: Marathonloop 5
5624 MC Eindhoven
Tel. 040-2482367

KvK 40238407
Postadres:
Postbus 1285
5602 BG Eindhoven